Під головуванням голови Баштанської райдержадміністрації Владислава ДМИТРІВА сьогодні, 21 жовтня, в онлайн режимі відбулось засідання районного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022.

На порядку денному був розгляд таких питань, як :

• Стан встановлення приладів дистанційної передачі даних природного газу (модемів) на об’єктах соціальної сфери та установах району;
  • Стан повірки лічильників газу;
  • Стан конкурсних закупівель та укладання договорів на постачання природного газу, твердого палива, електроенергії;

На даному засіданні розглядалось і не менш важливе питання на сьогоднішній день – погіршення ситуації, пов’язаної з гострим респіраторним захворюванням COVID-19.  Директори та керівники місцевих комунальних закладів охорони здоров’я доповіли щодо готовності закладів охорони здоров’я до виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть бути пов’язані з випадками захворювання на коронавірус.