Сьогодні, 20 жовтня, за участі представників Міністерства розвитку громад та територій України, НАК «Нафтогаз України» та Державної казначейської служби України відбулась онлайн нарада щодо прискорення укладання договорів постачання природного газу з бюджетними установами та організаціями.

Представниками НАК «Нафтогаз України» було повідомлено, що до них надійшло 1200 пакетів документів від різних організацій та установ для укладення договорів, але лише 55 пакетів документів було прийнято в роботу. Решта – були заповнені та надані в неповному обсязі.

Для зручності та правильності заповнення та надання документів представники НАК «Нафтогаз України» наголосили про наявність на їхньому офіційному сайті алгоритму дій щодо укладання договорів та повідомили, що кожна область України має контакту особу – закріпленого куратора, окремий контактний телефон та окрему електронну адресу для можливості уточнити будь-яку інформацію.