Під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось позачергове засідання виконавчого комітету  міської ради. Начальник фінансового відділу Світлана Дібрівна  прозвітувала про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади за І півріччя  п.р. та  звернула увагу на зміни до бюджету  громади на 2022 рік.

В ході роботи , члени виконкому  внесли зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2021р. № 345 «Про бюджет  Новобузької міської територіальної громади на 2022 рік»,схвалили звіт про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-березень 2022 року, затвердили передавальні акти та акти на  списання майна.