Сьогодні, 2 грудня ,  в актовій залі міської ради відбулась зустріч  депутатів міської ради, жителів громади з  головним інженером  Новобузької філії  АТ «Миколаївобленерго» Вадимом Висоцьким. Участь у зустрічі взяли перший заступник міського голови  Олександр Славінський,  заступник голови Баштнаської районної військової адміністрації Андрій Дяченко, начальник КП « Водопровідні мережі»  Микола Майстренко.

Жителів громади хвилювало питання  систематичних  майже добових  стабілізаційних відключень електроенергії на території міста. Депутати міської ради звернулись  з проханням  справедливого та рівномірного    розподілу електроенергії по  мікрорайонам міста. Головний інженер Новобузької філії   Вадим Висоцький  надав роз’яснення  стосовно  виключень/включень електроенергії  по місту. Повідомив, що на даний час   функціонує єдиний графік стабілізаційних відключень для утримання частоти. Черговий  Новобузької філії  виконує вказівки диспетчера  АТ « Миколаївобленерго» і  робити  перекидки вручну неможливо.   Енергосистема країни перебуває   в критичному стані. Енергетики працюють в складних умовах.  Керівництво держави, обласної війської адміністрації, міської ради, енергетики  роблять все можливе для вирівнювання ситуації.

Багато нарікань  було  до  міської ради.  Але  ,відповідно до своїх повноважень, міська рада не може впливати на  таку ситуацію. Навпаки, міська рада зацікавлена , щоб громада знала  про графіки  погодинних відключень.

Вадим Висоцький  проінформував, що на вихідні дні буде застосовано графік   відключень 4  через 4 години, а з понеділка буде графік погодинних відключень.

Представники влади закликали віднестись з порозумінням до цієї ситуації, не нагнітати , а бути єдиними та підтримувати один одного.