21 вересня о 15.00.год. відбудеться  засідання постійної комісії з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку.

Пропонуємо увазі депутатів наступний порядок денний:

1. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянам України

1. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Васильченку О.М.

1. Про внесення змін до  рішення Новобузької міської ради від 28.08.2023 №652

«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

1. Про  передачу в оренду земельної   ділянки.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду  ТОВ «Копілка»

6. Про затвердження проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок та проведення земельних торгів у формі аукціону