Цей тиждень був дуже насиченим на події.

Відновлено  електропостачання в окремих населених пунктах та по вулицях міста, які були знеструмлені  внаслідок стихії.

Міська  рада продовжує підтримувати  учасників бойових дій та родини  військовослужбовців, осіб з інвалідністю.  На цьому тижні видана гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів :

- сім’ям військовослужбовців, родичі яких пропали безвісти або знаходяться в полоні;

- сім’ям військовослужбовців, родичі яких проходять службу в Збройних силах України.;

- особам з інвалідністю 1 групи;

- особам з інвалідністю 2 групи.

Рішенням 32 сесії міської ради 8 скликання  на підтримку  Збройних Сил України виділено кошти з місцевого бюджету  у  сумі 1 млн. 248 тис. грн (відповідно до клопотань). Будемо і надалі допомагати нашим  славним Збройним Силам.

Ще раз повідомляємо, що у громаді  функціонують 5 Пунктів незламності , де можна  нагрітися та  користуватись зв’язком.

За цей тиждень у пологовому  відділені нашої лікарні народилось 4 немовлят.

Життя продовжується.

Дякуємо усім, хто підтримує та допомагає!

Віримо у наші незламні  Збройні Сили України!

Бережіть себе та своїх близьких!