Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

📌За ініціативи міського голови Максима Лагодієнка та за рішенням гуманітарного штабу при Новобузькій міській раді , за підтримки Благодійного Фонду « Щедрик» ,дільничний офіцер поліції Сергій Король разом з представниками соціального захисту населення адресно розвезли гуманітарні продуктові набори маломобільним групам населення ( людям з інвалідністю , одинокопроживаючим та старшого віку).

➡️Саме соціально вразливі категорії громадян, які у своїй більшості не мають рідних, зіткнулися з проблемою отримання продуктових наборів.

👉Кожний набір містить найнеобхідніші продукти довготривалого зберігання. У Новобузькій громаді максимально підтримують населення у нелегкий час.

➡️Нині у пріоритеті дільничних офіцерів поліції надання допомоги людям найбільш вразливої категорії.

Працюємо і допомагаємо разом!🇺🇦