Повертається "на щиті" до рідної домівки наш земляк Єгоров Дмитро 1981 року народження.

Колишній випускник місцевої ЗОШ № 10, Єгоров Дмитро присвятив своє життя захисту держави. Після строкової служби у Збройних Силах, підписав контракт з військовою частиною Південно - Регіонального округу.

З 2014 року Дмитро перебував у лавах ЗСУ.

З перших днів повномасштабного вторгнення російського агресора, став на захист Батьківщини.

Загинув штаб - сержант Дмитро Єгоров під час виконання своїх службових обов'язків по захисту Вітчизни.

Впевнений, сміливий, чесний, доброзичливий, товариський, вірний своїм принципам - таким залишиться назавжди Дмитро в пам'яті своїх рідних, близьких, побратимів.

В горі вся родина. Без сина залишились батьки, без рідного чоловіка залишилась згорьована дружина, без люблячого батька - донька.

Не можна підібрати жодних слів, щоб розрадити біль від тяжкої втрати.

Щирі співчуття родині, друзям, побратимам.

Схиляємо голови у скорботі...

Світла пам'ять полеглому Герою!

9 липня о 9.30. біля будинку, де проживав Герой, по вулиці Миколи Аркаса ( колишня Якіра) ,відбудеться відспівування та чин поховання.

Просимо жителів громади віддати шану полеглому Герою!

Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам’ять!

Слава Герою!