Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

Дата: 13.12.2019 11:25

В сесійній залі міської ради відбулись урочисті заходи з нагоди  відзначення Дня місцевого самоврядування. Участь у заходах взяли міський голова, депутати  Новобузької ОТГ, працівники органів місцевого самоврядування.

У своєму виступі  міський голова відмітив що « Це свято нашої громади, кожного кожного її мешканця. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Адже місцеве самоврядування – це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам, і наділяють їх владними повноваженнями.

Усім причетним до цього свята дякую за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої громади. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу»

Максим Олександрович вручив грамоти депутатам   міської ради та кращим працівникам за професіоналізм та за  активну життєву позицію.

Працівники районного будинку культури подарували присутнім чудову концерну програму.