За минулу добу за медичною допомогою звернулися 6 пацієнтів з підозрою на COVID-19, яких госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб».
Наразі в інфекційному стаціонарі знаходиться 9 пацієнтів
.

Всього з початку 2020 за медичною допомогою звернувся 71 пацієнт з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них 61 пацієнт госпіталізовано, 10 особам призначено амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

- - -
Лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 69 пацієнтів. Відмовились від обстеження 2 особи.
??На сьогодні 66 обстежених осіб мають негативний результат, 3 проби в роботі.

- - -

З 16 березня впроваджено облік жителів Миколаївської області, які прибули із-за кордону та різними шляхами повернулися до місця постійного проживання. За ними ведеться медико-санітарне спостереження та контроль щодо дотримання термінів та умов самоізоляції.

Всього на облік було взято 2037 особи.
На 08.00 07.04.2020 знято з обліку 951 особу у зв’язку із завершенням термінів самоізоляції.
Ведеться медико-санітарне спостереження за 1086 особами.
- - -

Про це повідомляє оперативний штаб при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області

Нагадуємо, що в області працює гаряча лінія щодо профілактики коронавірусу та алгоритму дій у разі підозри на гостре респіраторне захворювання за телефоном (0512) 46 47 57.