Почали рівняти дороги по вулицях села Станційного

Дата: 14.05.2020 13:43

З метою покращення соціально-економічного становища доріг комунальної власності Новобузької міської ради та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення, постала необхідність покращення ситуації у сфері дорожнього господарства нашої громади.

Приймаючи до уваги  багаточисельні звернення  жителів села Станційного щодо занедбаного стану доріг села, міський голова Максим Лагодієнко  провів перемовини з  генеральним директором  ТОВ «Софіївський гранітний кар’єр» Віталієм Шевченко . В ході перемовин,  Віталій  Геннадійович Шевченко пообіцяв надати  техніку та  матеріали для проведення робіт  по вирівнюванню дорожнього покриття.  І ось, сьогодні,14 травня, роботи по вирівнюванню доріг вулиць комунальної власності села Станційне розпочато. Почали з вулиці Воронова. На черзі всі 12 вулиць села.