Дитяче містечко відновлюється

Дата: 18.06.2020 13:16

Міський голова Максим Лагодієнко  18 червня провів чергову зустріч  з представниками громадськості з питання  проведення благоустрою та встановлення ігрового майданчика в  дитячому містечку «Країна чудес». Роботи по встановленню  окремих елементів ігрового майданчика ідуть, благоустрій проводиться, сміття та будівельні відходи вивезено. Очільник міста повідомив,що наступним етапом буде   відновлення  вбиральні на території  містечка  та  встановлення гойдалки «Паровоз». Активістів цікавили питання встановлення лавок на території містечка .фінансування інших елементів благоустрою та  передача у власність міської ради бувшого  приміщення банку «Надра»( для використання під дитяче кафе).