Семінар з питань соціального захисту населення

Дата: 19.06.2020 14:16

З метою налагодження  співпраці між ОТГ та управлінням соціального  захисту населення,сьогодні,19 червня, в  міській раді відбулась селекторна нарада  під головуванням  директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Єльчієвої щодо забезпечення роботи в програмному комплексі «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Участь в селекторній нараді взяли секретар міської ради Сергій Сотсков та начальник   фінансового відділу  міської ради Світлана Дібрівна.  В ході роботи селектору,учасники мали змогу поспілкуватись та обговорити актуальні питання в частині соціального захисту на кожній  з територій ОТГ.