Реалізація наглядової пробації. Перевірка клієнтів пробації за місцем проживання.

Дата: 31.07.2020 09:25

З метою забезпечення контролю за поведінкою та способом життя осіб, засуджених до покарання не пов’язаного з позбавленням волі , 28 липня 2020 року начальником Новобузького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській  області Іриною Лисенко спільно зі старшим  дільничним офіцером поліції сектору превенції Новобузького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Кравчиною Олександром було здійснено  виїзд за місцем проживання засуджених, які перебувають на обліку в секторі пробації.

В ході перевірки працівники пробації та поліції мали можливість поспілкуватися не лише з суб’єктом пробації, а й з його близькими особами, що дало можливість об’єктивно оцінити особистісні якості клієнта пробації, вивчити середовище, в якому проживає вказаний підобліковий.

Крім цього, клієнту пробації було повторно роз’яснено порядок та умови виконання обов’язків, покладених на нього судом, наслідки за невиконання таких обов’язків та вчинення повторного злочину.

Співпраця між поліцією та органом пробації є однією з пріоритетних напрямів, оскільки вказані заходи допомагають запобіганню вчиненню повторних правопорушень, чим в свою чергу забезпечують безпеку суспільства в цілому.

Новобузький районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

в Миколаївській області