Відбулось засідання земельної депутатської комісії міської ради

Дата: 24.09.2020 09:43

23 вересня у залі засідань Новобузької міської ради відбулося засідання профільної депутатської комісії з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку , яке провів голова комісії, депутат міської ради Олег Козлов. У роботі комісії взяли участь: 4  члени  комісії із 6,  секретар ради Сергій Сотсков, начальник відділу з питань  земельних відносин та агропромислового комплексу виконкому міської ради Інна  Пераковська, представники окремих структурних підрозділів виконкому міської ради.

Члени комісії розглянули спочатку звернення громадян.

Після розгляду звернень перейшли до земельних питань, які стосувалися: надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення; поновлення договорів оренди земельних ділянок, внесення змін в рішення міської ради, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою та технічної документації, надання земельних ділянок юридичним особам; поновлення договорів оренди земельних ділянок, внесення змін в рішення міської ради, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічної документації, припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок суб’єктам господарювання фізичним особам; надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та зміни цільового призначення, внесення зміни в рішення міської ради; затвердження технічної документації із землеустрою та надання у приватну власність; встановлення зменшеного розміру орендної плати.

Депутати опрацювали всі проекти рішень, після чого внесли уточнення та пропозиції, які будуть розглянуті на черговому засіданні комісії.