1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

25 вересня під головуванням міського голови Максима Лагодієнка  відбулось засідання оргкомітету щодо організації проведення заходів до дня людей поважного  віку.

В засіданні взяли участь  керівники структурних підрозділів  апарату міської ради ,голови громадських організацій, голова районної ради ветеранів України.

В процесі обговорення заходів, що плануються проводитись  з нагоди Дня ветерана, від членів оргкомітету прозвучало ряд пропозицій щодо деталізації проведення вказаних заходів. Крім того, обговорювалися особливості забезпечення медичного супроводу, охорони громадського порядку, питання персональних вітань людей похилого віку,, проведення святкового концерту для літніх людей та вшанування ветеранів, місце проведення та змістовність концертної програми.