Повідомлення RASFE

Дата: 01.12.2020 09:58

До Новобузького  міжрайонного управління Держпродспоживслужби Миколаївської області надійшли інформаційні повідомлення від 27.11.2020 № 11.1.3-5/2/18225 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.5025 fup 3». Відповідно до повідомлення виявлено несанкціоновану речовину - оксид етилену (0,094 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Accura Enterprises Pvt Ltd,

Gandhinagar, Gujarat) через Нідерланди (імпортер: Dipasa Europe B. V., Enschede) до країн-членів ЄС та до Фінляндії, де було використане при виготовленні багатозернових круглих хлібців (виробник: Lantmannen Cerealia Oy, Kotka) та експортовані до України (отримувач: ПРАТ«Латманнен Акса», вул. Привокзальна, 3, м. Бориспіль, 08304).

В разі виявлення, надходження вказаного в повідомленні RASFF вантажу, вжити відповідних заходів, передбачених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я  та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повідомити  Новобузьке  міжрайонне управління держпродспоживслужби.

Начальник Новобузького

міжрайонного управління                                              Віктор КУЗЬМІН