Вітання з нагоди Дня працівників прокуратури

Дата: 01.12.2020 13:28

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємовас з професійним святом!

Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму.  У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

Тож бажаємовам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту! Нехай у ваших оселях пануватимуть мир та затишок!

З повагою,  міський голова

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємовас з професійним святом!

Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

З повагою, міський голова                                  Максим  ЛАГОДІЄНКО