Вандали вже зіпсували гірлянди на головній ялинці міста

Дата: 26.12.2020 13:53

Ще вчора ввечері можна було милуватися  як   світиться головна ялинка громади у центрі.
А сьогодні вранці  вже надійшла інформація, що жителі Новобузької громади навряд чи зможуть насолоджуватися та милуватися вогниками на міській ялинці. Адже невідомі особи варварськи пошкодили більшість гірлянд – вони розірвані та стягнуті на землю. Нині у терміновому порядку комунальні служби відновлюють ялинкові гірлянди, але ця робота не із легких та швидких.

Новобузька міська рада звертається  до ново бужан та гостей  міста  бути пильними, по можливості попереджувати такі дії вандалів та телефонувати до поліції 102 .

От так деякі егоїстичні особи уміють зіпсувати  жителям громади хороший новорічний настрій. Проблема в тому, що люди не навчені берегти і цінувати спільне комунальне майно громади. І немає культури та виховання.