Опубліковано постанову,яка поновлює архітектурно - будівельний контроль на місцевому рівні

Дата: 02.01.2021 13:46

30 грудня на сайті Кабінету Міністрів України опубліковано постанову №1339 від 16 грудня  2020 р., яка відновлює дію постанови №553 «Про порядок Здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Органи місцевого самоврядування знову зможуть здійснювати архітектурно-будівельний контроль. Тепер місцева влада на виконання закону «Про регулювання містобудівної діяльності» зможе протидіяти реальним та потенційним порушенням у будівництві.

Також на сайті Уряду опубліковано постанову №1340 від 23 грудня 2020 р. «Деякі питання функціонування органів архітектурно-будівельного контролю та нагляду», яка передбачає ліквідацію Державної інспекції містобудування і Державної сервісної служби містобудування. При цьому створюється Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ), як центральний орган виконавчої влади, що здійснюватиме архітектурно-будівельний контроль і нагляд у сфері містобудування без дозвільно-реєстраційних функцій.

Галузь:

Сталий економічний розвиток