Щодо повідомлення операторів ринку харчових продуктів на 25.01.2021.

Дата: 25.01.2021 10:00

Щодо повідомлення RASFF

До Новобузького  міжрайонного управління Держпродспоживслужби Миколаївської області надійшли інформаційні повідомлення від 20.01.2020 № 11.1.3-26/1194 щодо повідомлення RASFF від 19 січня 2021 року № 2020.4957-fup3 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (> 5 mg/kg – ppm) у неочищеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: H.HC. Schobbers B.V., Venlo) до країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Райсіо Україна», вул. В. Хвойки 18/14, офіс 308, м. Київ, 04080, konstantin.morgulis@raisio.com).

В разі виявлення, надходження вказаного в повідомленні RASFF вантажу, вжити відповідних заходів, передбачених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я  та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повідомити  Новобузьке  міжрайонне управління держпродспоживслужби.

Начальник Новобузького

міжрайонного управління                                              Віктор КУЗЬМІН