Володимир Зеленський відкрив Всеукраїнський форум «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді»

Дата: 08.02.2021 17:09

«Сьогодні перший захід, яким ми розпочинаємо серію з 30 масштабних щотижневих форумів в Україні. Це старт великого суспільного діалогу за участі влади, громадськості, наших партнерів, експертів, науковців, журналістів».
Про це під час відкриття Всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» заявив Президент України Володимир Зеленський, анонсувавши низку масштабних заходів.

«Окрім COVID-19, ми будемо говорити про безпеку та оборону, про мир та війну, про Крим та Донбас, про комунальні тарифи, про судову та антикорупційну системи, сільське господарство, діджиталізацію та інфраструктуру, освіту, науку, культуру та спорт», - підкреслив Президент.
Також Володимир Зеленський запевнив, що формат святкування 24 серпня буде безпрецедентним.

За інформацією Всеукраїнський Форум Україна 30
Дивіться пряму трансляцію події: https://cutt.ly/hkn84dS