Одним із важливих пріоритетів діяльності територіальних громад в умовах децентралізації є розвиток туризму. При цьому, стверджують експерти, варто брати до уваги необхідність впровадження геоінформаційних систем. Прийняття якісних управлінських рішень в умовах обмеженої інформації про середовище неможливе. ГІС узагальнює та надає таку інформацію. Її використання  дозволить значно покращити якість наявних даних та як наслідок, управлінських рішень на всіх рівнях - від територіальної громади до області.

Реалізацію цих та багатьох інших аспектів, на прикладі новоствореного Миколаївського району, враховує проєкт "Удосконалення системи управління сталим розвитком громад Миколаївського району, в умовах децентралізації, на платформі ГІС цифрового регіонального освітнього простору (на прикладі Коблівської та Очаківської ОТГ)".

Фото без опису

Його презентація відбулась в Чорноморському Національному університеті ім. П. Могили за участі заступника голови облдержадміністрації Миколи Марінова та народного депутата України Олександра Пасічного 8 лютого.
«Також автори проєкту приділяють увагу розробці напряму водо- та грязелікування. Вважаю цю роботу необхідною, навіть, стратегічною. В перспективі вона дозволить значно розширити рамки курортного сезону, та навіть, при належному маркетингу, зробити Коблево цілорічним курортом.», - наголосив  Микола Марінов.
Зазначимо, авторами проєкту пропонується розробка туристсько-рекреаційного зонування по типу «Курортополіс». Внаслідок освоєння територій Причорноморських Коблівської та Очаківської ТГ, переконані проєктанти, тут вдасться досягти бажаного розвитку туристичної інфраструктури. 
Загальна, кінцева мета проєкту полягає у покращенні інвестиційного клімату, залученні бізнесових кіл у розвиток туристичного потенціалу як новоствореного адміністративного формування, так і Миколаївської області в цілому. Відповідно зростання економічної активності у сферах рекреації, логістики дасть можливість значно збільшити кількість зайнятого населення і підвищити рівень життя громади.