Управлінням молоді та спорту облдержадміністрації було оголошено збір конкурсних пропозицій на конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році.

Усього управлінням було отримано 22 конкурсні пропозиції на загальну суму понад 1,4 млн грн (необхідне фінансування від управління 895,6 тис. грн):

- Молодь дружня до людей з інвалідністю, Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організація «Союз осіб з інвалідністю»

- Партисипація. Або - як спонукати молодь Новобузької громади до процесу ухвалення рішень, ГО ФЛОКС

- Молодь – рушійна сила розвитку туризму в громаді, ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ»

- Осередок культурного дозвілля в с.Мартинівське, ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ»

- «Моя громада в моїх руках», Громадська організація «Територія рівності «Вітряниця»

- Дитячий забіг “Здорове покоління”, Спортивний Корпус Миколаїв

- «Похід у долину скіфських царів», Спортивний Корпус Миколаїв

- «Трикрати-Спарта» (проведення наметового навчально-тренувального військово-патріотичного молодіжного табору), Громадська організація «Асоціація інвалідів-ветеранів Антитерористичної операції»

- «Джура-виховник» (залучення учасників АТО /ООС до організації та проведення обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), Громадська організація «Асоціація інвалідів-ветеранів Антитерористичної операції»

- «Літня археологічна школа» (залучення молоді до археологічних досліджень та рятування культурної спадщини), Громадська організація «Асоціація інвалідів-ветеранів Антитерористичної операції»

- Фестиваль актуального мистецтва «Mykolaiv Art Week: Changes», Громадська організація «РУМ»

- Дитячий табір «Білобережжя Святослава», Спортивний Корпус Миколаїв

- Здорова молодь – надійне майбутнє України. Обережно: Міно – вибухова небезпека, Миколаївська обласна об’єднана організація учасників бойових дій, локальних конфліктів, інвалідів та волонтерів

- Проведення “Фестивалю розвитку” для виявлення потенціалу молоді та активізації громади, ГО «Явкинці»

- Звитяга юності, Громадська організація "БУЗЬКИЙ ГАРД МИКОЛАЇВ"

- Школа медіаграмотності для молоді, Громадська організація «Фабрика Настрою»

- «Кохання без зітхання», Громадська організація «Світанок мрій».

- Навчальний курс для шкільної та студентської молоді «Школа подружнього життя», Громадська організація «Світанок мрій»

- Веловестиваль «Миколесо», «Українська академія лідерства»

- «Миколаївщина – туристичний діджитал магніт», Громадська організація «Центр політичного навчання»

- ФАМТ»Цикл безкоштовних тренінгів по розвитку жіночності в районних центрах Миколаївської області з метою підвищення впевненості в собі – «Нова Ти!», Громадська організація «Федерація аматорських миколаївських театрів

- Тематична виставка з театральною постановою «Сторінки історії Тернівки», Громадська організація «Тернівське болгарське товариство імені Івана Базова»

Загальна сума бюджетного фінансування у конкурсі складає 200 000 грн.

Максимально можливий обсяг фінансування проекту за рахунок коштів обласного бюджету становить 85% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проєкту та не може перевищувати 50 тис. грн.