В період проходження місячника   благоустрою на  території Новобузької громади, випускники гімназії звернулись з ініціативою  висадження алеї випускників гімназії 2021 року. Міська рада підтримала дану ініціативу та  запропонували для реалізації цього проєкту  територію парку у центрі міста навпроти  дитячого містечка « Країна чудес».

І ось, сьогодні, 28 квітня, випускники Новобузької гімназії  провели акцію « Каштанова  алея випускників  гімназії – 2021». Привітати випускників з гарною ініціативою прийшли заступник міського голови  Людмила Сотник та секретар міської ради Валентина Остапенко.

Підготовчі роботи по  проведенню висадки дерев  уміло організували  інспектор КО « Правопорядок» Алла  Пелепюк – Матвійчук та  заступник директора ЦПРДЮ Наталія Художник. Завдяки спільній  роботі  окремих служб, висаджування дерев учнями було проведено злагоджено, уміло, весело.

Долучаймось до благоустрою  та озеленення нашої громади!