20 травня  відбувся спільний рейд  за участі  начальника служби у справах дітей  Новобузької міської ради Вікторії Захарчук, директора центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ілони Бондаревської та інспектора ювенальної превенції Баштанського РВП ГУНП у Миколаївській області Олександра Бузаря до Новомихайлівського старостинського округу  в село Григорівка. Метою спільного рейду було проведення обстеження умов проживання неповнолітніх дітей, які  проживають у сім’ях у складних життєвих обставинах. Було обстежено дві сім’ї.

                    

 До учасників рейду долучилась староста Новомихайлівського старостинського округу Тетяна Новікова. Представники соціальних служб обстежили умови проживання та поспілкувались з батьками неповнолітніх дітей.   Неповнолітні діти 13 та 14 років на період обстеження, а це була 10.00.година дня,  в школі не перебували. Причини  відсутності дітей в школі, батьки пояснити не могли.

Представники соціальних служб провели  роз’яснювальну роботу серед батьків та неповнолітніх дітей та дали   місячний термін  на виправлення -  упорядкувати житло, забезпечити  дітей продуктами харчування, систематичне відвідування учнями закладу освіти.