Щороку, 22 червня в Україні проводяться пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Сьогодні, за участі керівництва Новобузької громади, ветеранів, трудових колективів та громадськості відбулись пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Секретар міської ради Валентина Остапенко в своєму виступі нагадала присутнім про тяжкі втрати, які поніс український народ під час Другої світової війни. Горем і болем війна увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язокнавіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Протоієрей Ігор провів панахиду по загиблим у Другій світовій війні. Присутні вшанували  пам’ять жертв війни Хвилиною мовчання та поклали квіти до монументу та до могил загиблих визволителів міста.