Сьогодні, 2 липня, по вулиці Цибулька проводяться роботи по впорядкуванню  території.   Роботи проводяться відповідно до  вимог жителів    цього мікрорайону,які були озвучені під час зустрічі   мешканців громади з  секретарем Новобузької міської ради та депутатами міської ради. За дорученням міського голови, з метою безпеки  жителів  громади та дітей, які відвідують  дошкільний навчальний заклад №6 , працівниками КП « Добробут» встановлено два дорожні знаки за номером 5.35.1 «Пішохідний перехід» та  нанесено  розмітку,яка  позначає  пішохідний перехід.

Працівниками  КП «Правопорядок 2020» проведено  подворовий обхід мешканців вулиці Цибулько та проведено профілактичні бесіди щодо впорядкування тротуарів біля  вулиці Цибулька,що дасть  змогу безпечно рухатись тротуаром .

Фото без опису                       Фото без опису