Сьогодні, 13 липня, міським головою Максимом Лагодієнко була проведена апаратна нарада, на якій були підняті та обговорені такі важливі та актуальні питання, як підготовка до опалювального сезону закладів та об’єктів Новобузької територіальної громади, підготовка до 30-ї річниці Незалежності України, підготовка до засідання постійних депутатських комісій. Керівники відділів та установ доповіли про стан справ в кожному з відділів, голова наголосив на нагальних векторах діяльності.

Також було наголошено на виконанні робіт з благоустрою та впорядкування вулиць міста, а саме викошування трави, вивезення сміття.

По завершенню апаратної наради міським головою було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів та установ Новобузької територіальної громади.