17 серпня відбулося засідання комісії з прийняття рішення про звільнення від плати за обслуговування отримувачів послуг комунальної установи  «Центр   надання соціальних послуг» Новобузької     міської ради, створеної  рішення Новобузької міської ради «Про утворення комісій при виконавчому комітет Новобузької міської ради,затвердження Положень про комісії та їх складу» від 06.04.2021 р. №137. Розглянуто 42 справи одиноких і одиноко- проживаючих громадян, які отримують соціальні послуги за місцем проживання. Позитивно вирішено питання щодо 22 осіб, комісією рекомендовано обстежити матеріально - побутові умови та стан здоров’я  по 8 отримувачам та надати узагальнену інформацію на засідання виконкому для прийняття остаточного рішення, 12 особам  ухвалено оплата за соціальні послуги з установлення диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг.