Сьогодні, 24 серпня, у місті Миколаєві на вулиці Соборній, з нагоди 30-ї річниці дня незалежності України  відбувся масштабний святковий захід «Фольк-толока».

Участь у святково–урочистому заході взяли більше 40 громад та установ Миколаївської області.

Делегація від Новобузької громади, на чолі з міським головою Максимом Лагодієнко, також взяла участь у  святковій «Фольк–толоці» у місті Миколаєві. Делегація представила Новобужжя виробами майстрів та майстринь декоративного мистецтва, кулінарними виробами, вишиванками, овочами та фруктами, зібраними з полів нашого степового краю.

Журі святкової «Фольк–толоки» очолював голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім.

За результатами  виставки, Новобузька громада  отримала відзнаку «Краща етно– локація FOLK toloka 2021”.

Двом членам делегації, які приймали участь у підготовці до  виставки  «Фольк – толока» міський голова Максим Лагодієнко вручив ювілейні медалі «30-ти річчя дня незалежності України» - Художник Наталії, заступнику директора центру  позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Новобузької міської ради та Пелепюк-Матвійчук Аллі, старшому інспектору комунальної установи «Правопорядок–2020».