1 вересня – День знань – традиційне свято для кожної школи. Цей день хвилює уяву кожного: і маленького першокласника, і майбутнього випускника школи, і усіх, хто навчається нині чи будь-коли навчався в школі.

До кожної школи Новобузької територіальної громади в цей день завітала своя велика шкільна родина – учні шкіл, батьки учнів, учителі. Урочисто звучали побажання від директорів шкіл, запрошених гостей, першачків, випускників, учнів шкіл.

Зранку порадувало тепле сонечко і радісні та усміхнені школярі, вчителі, батьки стали на першовересневу лінійку, аби розпочати новий навчальний рік.

Першовересневе свято пройшло організовано, з різноманітними розважальними й пізнавальними заходами, численними привітаннями, сюрпризами та концертними номерами.

Фото без описуФото без описуФото без опису