Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії.

Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Новобузька міська рада не стоїть осторонь і  вносить  посильний внесок щодо поліпшення умов праці   наших рятівників.

Так співпало, що саме в день рятівника  відбулась Х сесія Новобузької міської ради ,депутатським  рішенням якої було виділено 97 тис. грн. з бюджету міської ради нашій  3 ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Миколаївській області  на придбання твердопаливного котла.  Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.
      Бажаю Вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою,

Ново бузький міський голова                                Максим ЛАГОДІЄНКО