Фото без описуНа Миколаївщині із шести приймальних відділень, які реконструювалися в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», п’ять вже експлуатується.

Про це під час онлайн-брифінгу у середу, 3 листопада, розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін.

Також активно виконуються роботи у приймальному відділенні міської лікарні № 3, в якій на початку року відбулося коригування проєкту і Миколаївською міською радою заново було проведено тендер. Сподіваємося, що найближчим часом ми отримаємо сучасне приймальне відділення», - зазначив він.

Ігор Кузьмін повідомив, що на території області будується дев’ять амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

«Фактично на всіх дев’яти об’єктах ведуться роботи та до кінця року очікуємо введення більшості з них в експлуатацію», - сказав він.

Заступник голови Миколаївської ОДА також звернув увагу, що програма Президента України «Велике Будівництво» на Миколаївщині реалізується як на дорогах загальнодержавного значення, так і на дорогах місцевого значення.

Щодо автошляхів державного значення Ігор Кузьмін розповів, що по всіх напрямках проводяться роботи Службою автомобільних доріг у Миколаївській області, а на дорогах комунальної власності та місцевого значення роботи проводяться ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області».

«Якщо говорити про агенцію місцевих доріг Миколаївської області, то на цей рік на ремонт доріг було передбачено 800 млн грн з урахуванням об'їзної дороги, яка будується від селища Шевченкове до Галицинового і потім в'їзд в Миколаїв зі сторони Корабельного району. Будівництво цієї дороги розподілено на чотири черги, по з двох з яких активно тривають роботи. Одним з завдань на цей рік, яке стоїть перед будівельною кампанією є вихід на перехрестя доріг між селом Прибузьке та Галицинове», - поінформував він.

Також Ігор Кузьмін зауважив, що програма Президента України «Велике Будівництво» по об'єктах соціальної сфери в області триває з минулого року і в цьому році продовжується реконструкція шкіл та дитсадків.

«Зокрема, одним з найбільших об'єктів є Арбузинська селищна загальноосвітня школа № 2, в якій в цьому році завершуємо виконання робіт і сподіваємося, що до кінця року школа буде здана в експлуатацію для мешканців Арбузинської територіальної громади», - зазначив він.

Крім того, Ігор Кузьмін розповів про об'єкти «Великого будівництва» на Миколаївщині, ремонт або будівництво яких передбачено у 2022 році.

«Фактично у 2022 році передбачається будівництво 17 об'єктів «Великого Будівництва», це спортивні об'єкти, садочки та школи як було й у 2021 році. Є окремі проєкти, які реалізовуватимуться Миколаївською облдержадміністрацією, а саме реконструкція Миколаївського вищого училища фізичної культури та яхт-клубу. Зараз ми знаходимося на стадії проєктування. Також протягом трьох років реалізовуватиметься реконструкція обласної дорослої та обласної дитячої лікарні», - сказав Ігор Кузьмін.