30 листопада, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.   В ході засідання, члени виконкому ознайомились  та вивчили надані документи  зазначеного порядку денного.

 Присутні заслухали   начальницю  фінансового відділу міської ради Світлану Дібрівну, яка прозвітувала  про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-вересень  2021 року. Прозвітували перед членами виконавчого комітету директорка комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради за вісім місяців 2021 року Олена  Крамаренко, та директорка муніципальної дитячо – юнацької спортивної школи Людмила Діброва.

 Члени  виконавчого комітету внесли  змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.06.2021р. № 69 «Про затвердження Положення про порядок надання платних соціальних послуг, переліку та тарифів на платні соціальні послуги комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради та заслухали звіт начальниці відділу соціального захисту населення міської ради  Ірини  Сябренко про виконання заходів передбачених Комплексною програмою соціального захисту населення «Турбота» на 2021 рік.

Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Новобузькій територіальній громаді доповів  начальник відділу освіти, молоді і спорту  міської ради Сергій Сотсков.

В ході роботи,  члени виконкому надали дозволи на  приватизацію житлового будинку , на зміну нумерації житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, на зміну нумерації земельних ділянок в м. Новий Буг , на   тимчасовий дозвіл на розміщення будівельних матеріалів ,  на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини та на видалення ( кронування) дерев на території міської ради.

Фото без описуФото без описуФото без опису