Сьогодні, 6 грудня,  в День Збройних Сил України, в  громадському просторі ВЕТЕРАН – ХАБі  відбулась зустріч   міського голови Максима Лагодієнка з  представниками громадських організацій  учасників АТО/ООС, ветеранами, волонтерами, сім’ями захисників і захисниць  України.   Максим Олександрович привітав  зі святом та відмітив , що  «вік української армії сягає кількох століть, починаюяи з козацтва, а її бойові традиції формувалися у важких війнах і конфліктах .І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави, бо завжди стоять на варті миру і спокою в державі. Тож в цей святковий день ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, і хто сьогодні захищає державу та її народ.

На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Я низько схиляю голову перед їхніми  родинами.

Нині маємо подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни, за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу країну і громаду. Дякуємо Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.»

  З нагоди свята, захисникам та  ветеранам АТО/ООС, міським головою вручено медалі «Збройні Сили України. За зразкову службу» , а  громадським організаціям волонтерів  вручені  Подяки  від  Миколаївської обласної громадської волонтерської організації  .

Після урочистої церемонії    вітань , відбулось  неформальне спілкування  відвідувачів  ВЕТЕРАН - ХАБУ за «круглим столом».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису