6 грудня,  в рамках підготовки до чергової ХІІІ сесії міської ради , депутати  взяли участь у роботі постійних депутатських комісій міської ради.

До уваги  всіх трьох депутатських комісій було запропоновано 42 питання.

Депутати обговорили та рекомендували на розгляд сесії міської ради цілу низку важливих для  розвитку громади питань. Так, депутати внесли  зміни до  Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької   територіальної громади на 2020-2022 роки,  погодили затвердження Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади на 2022  -2027 роки та Плану реалізації Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади на 2022 – 2024 роки, дали дозвіл на приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів щодо Клімату та Енергії», заслухали звіт про виконання бюджету та внесли зміни до бюджету міської ради за 2021 рік,  заслухали  інформацію про бюджет міської ради на 2022 рік, внесли зміни до Статутів  комунальних установ, зміни до Положень структурних підрозділів міської ради, погодили  безоплатне прийняття із власності територіальної громади Баштанського району в особі Баштанської районної ради у комунальну власність територіальної громади Новобузької міської ради КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОПРОВІДНІ МЕРЕЖІ», внесли зміни до Комплексної  програми соціального захисту населення « Турбота»,  рекомендували на  розгляд сесії  Програму «Поліцейський офіцер громади на 2022-2024 роки Новобузької міської ради» та  розглянули цілу низку земельних питань. Засідання комісій пройшло у конструктивному руслі.