Сьогодні, 05 січня, під головуванням першого заступника міського голови Олександра Славінського відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради.

До уваги членів виконкому було запропоновано питання, що стосувалось життєдіяльності Новомихайлівського старостинського  округу. Внаслідок негоди впала водонапірна башта у селі Григорівка. З метою забезпечення безпеки жителів громади, староста Новомихайлівського старостинського округу Тетяна Новікова написала клопотання на розгляд виконкому стосовно проведення демонтажу водонапірних башт, розташованих в селі Григорівка.

Члени виконавчого комітету обговорили ситуацію, яка склалася у старостинському окрузі та надали дозвіл  КП «Добробут» на демонтаж водонапірних башт у селі Григорівка.

Для довідки : дані башти  уже  багато років не придатні до роботи і не забезпечують жителів  округу питною водою.