Сьогодні, 14 лютого, під головуванням  першого заступника міського голови   Олександра Славінського відбулась щотижнева апаратна нарада за участі  керівників структурних підрозділів  міської ради та комунальних установ.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Усі керівники відділів, служб доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання на поточний тиждень. Відповідно до  Стратегії розвитку Новобузької  територіальної громади на 2022 - 2027 роки, затвердженої рішенням Новобузької міської ради від 21 грудня 2021 року № 347, а саме -  оперативні цілі п. 3.2. Безпечна та доступна громада , завдання п. 3.2.2. Доступність та інклюзія, проекту "Встановлення  ліфтового обладнання  в  Амбулаторії ЗПСМ №1 м. Новий Буг" ,керівники медичних закладів громади доповіли про  роботу  щодо  встановлення ліфтового обладнання в лікарні. Начальник  відділу освіти, молоді  та спорту Сергій Сотстков  доповів про  стан  проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи по закладам освіти  щодо   впровадження заходів з  трансформації  мережі закладів освіти  громади.

Зокрема, прозвучали актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, фінансів, медицини, культури,  освіти, спорту.

По завершенню наради традиційно було надано ряд доручень на поточний тиждень окремим керівникам структурних підрозділів міської ради..