Сьогодні в  Новому Бузі  відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника воїнам-афганцям з нагоди річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Участь у заходах взяли міський голова Максим Лагодієнко, заступники міського голови,  керівник  Новобузького відділення  територіального центру комплектування  та соціальної підтримки   Віталій Кухарєв, ветерани – афганці, колишні  воїни – миротворці, громадськість  міста.

Заходи розпочались з відвідування  музею Слави   учасникам війни в Афганістані в Новобузькому коледжі МНАУ. Після екскурсії по музею, міський голова Максим Лагодієнко привітав  ветеранів  війни в Афганістані та вручив ювілейні медалі. Звертаючись до ветеранів,  Максим Лагодієнко подякував воїнам- миротворцям  за патріотизм, самопожертву та вірність військовій присязі. “Вас, ще зовсім молодих людей, держава покликала виконувати свій військовий обов’язок. У “гарячих” точках кожен з вас особисто відчув ціну війни на собі, біль від втрати побратимів і друзів у тих страшних подіях  та додав, що воїни- афганці  є гарним прикладом для молодого покоління, як треба воювати і любити свою землю.

Учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятника  полеглим в Афганістані та вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання.