19 квітня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник  відбулось позачергове  засідання  виконавчого комітету міської ради.

До уваги членів виконкому було  запропоновано питання що стосувались  внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 № 345 «Про бюджет  Новобузької міської територіальної громади на 2022 рік», внесення змін до пунктів 2,4,5 в додатку 2 в рішення виконавчого комітету міської ради від 14.12.2021 року № 204 «Про затвердження Положення про платні послуги КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» та тарифів на платні медичні та немедичні послуги КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня», затвердження комунальному підприємству Новобузької міської ради «Добробут» тарифів на надання комунальних та транспортних послуг, Про надання дозволу матері на присвоєння прізвища дитині при реєстрації народження.,про надання дозволу комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради  на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: вул. Руденка, № 13 м. Новий Буг, Миколаївська обл., що є об’єктом комунальної власності Новобузької міської ради, про затвердження передавальних актів.