Українська держава сьогодні відзначає особливе  свято – День КонституціїУкраїни!

КонституціяУкраїни  увібрала в себе віковий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю,впорядковувати державне життя.

Проте Основний Закон лише визначає шлях, яким треба йти. Решта залежить від нас, від нашої консолідації, злагодженості рішень та дій. КонституціяУкраїни є основою єдності українського суспільства, його життя та формування свідомої нації.

КонституцієюУкраїни утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканість та безпека.

Сьогодні ,ворог посягнув на наші найголовніші цінності , які утверджені  в Основному Законі, і ми  знову виборюємо своє право на життя, на незалежність, на  територіальну цілісність  нашої держави.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній  державі.  Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Бажаю нам миру ,взаєморозуміння, достатку, благополуччя, Перемоги !

 

З повагою, міський голова                Максим ЛАГОДІЄНКО