??На виконання спільного наказу оперативного угруповання військ «Примор’я» та начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 26.07.2022 № 68/1, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку в Баштанському районі, начальником Баштанської районної військової адміністрації видано розпорядження від 26.07.2022 № 137-р «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Баштанському районі».

Зазначеним розпорядженням встановлено:

У період дії воєнного стану у таких населених пунктах територіальних громад Баштанського району:

?Баштанська міська рада – Баштанка, Добре, Київське, Новоєгорівка, Отрадне, Червоний Став, Явкине;

? Березнегуватська селищна рада – Березнегувате, Біла Криниця, Велике Артакове, Веселе, Висунськ, Кавказ, Калинівка, Калуга, Лепетиха, Любомирівка, Мурахівка, Новогригорівка, Новоросійське, Новосевастополь, Новоукраїнка, Озерівка, Пришиб, Романівка, Семенівка, Сергіївка, Тернівка, Тетянівка, Червонопілля, Червоний Яр;

?Володимирівська сільська рада - Новосілля;

?Інгульська сільська рада – Добра Криниця, Виноградівка, Лоцкине, Мар’ївка, Мар’янівка, Новоолександрівка, Перемога;

?Снігурівська міська рада – Кобзарці;

?Широківська сільська рада – Широке, Поляна, Червона Долина,

заборонено продаж:

1) сильнодіючих хімічних і отруйних речовин;

2) речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських заходів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів);

3) алкогольних напоїв, включаючи пиво і слабоалкогольні напої, в торгових мережах, закладах громадського харчування тощо, щодня за винятком часу з 9.00 до 18.00 годин.

Розпорядження набрало чинності 26 липня 2022 року.

- особам, які мають зовнішні ознаки належності до цих формувань та органів (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів, тощо).

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання усіх форм власності, які проводять свою діяльність на території Баштанського району, у період дії воєнного стану на території Баштанського району, в тому числі у вищезазначених населених пунктах, заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої:

- військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України,

- працівникам правоохоронних органів, органів спеціального призначення з правоохоронними функціями;

- особам, які виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України;

Розпорядження набрало чинності 26 липня 2022 року.