Фото без опису

Інформуємо, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО)оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році. Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР).

Кожен бенефіціар отримає 2,0 тис кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 гектарів землі. Залежно від регіону, фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур:

пшеницю;

ячмінь;

горох.

Програма орієнтована на юридичних осіб (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичних осіб-підприємців, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 гектарів.

Кінцевий термін подання заявки–10 березня 2023 року.

Реєстрація у ДАР запосиланням:https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia.

 

 Також доводимо до Вашого відома, що з 01 березня 2023 року невеликі агровиробники зможуть отримати підтримку, у вигляді мінеральних добрив для ярих і озимих культур та посівного матеріалу соняшника завдяки проєкту, що впроваджується Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Заявки приймаються виключно через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023 року.

Проєкт спрямований на підтримку мікро-, малих та середніх підприємств в Україні (ММСП), які мають в обробітку від 5 до 500 га та займаються вирощуванням зернових і олійних культур. Щоб скористатися можливістю, агровиробникові необхідно подати заявку в ДАР у розділі «Доступні програми» - «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника».

Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які:

зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства;

мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 5 до 500 га;

відповідають іншим вимогам, зокрема не здійснюють господарську діяльність на окупованих територіях, території рф та республіки білорусь; не є об’єктом санкцій відповідно до українського законодавства тощо (повний перелік вимог міститься в ДАР).

У заявці в особистому кабінеті ДАР агровиробники зможуть обрати один з трьох видів допомоги:

1 тонна мінеральних добрив для підживлення озимих культур (Сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%).

1 тонна мінеральних добрив для основного та припосівного внесення на ярі культури (Нітроамофоска NPK 16:16:16 або Карбамід (СО(NH2)2), Nitrogen 46,2%).

до 25 посівних одиниць насіння соняшнику компанії Лімагрейн (гібриди, призначені для класичної технології вирощування з розрахунку використання 1 посівної одиниці для 2 га).

Учасники мають забезпечити логістику доставки добрив/насіння з обласних пунктів розподілення власним транспортом/коштом.

Реєстрація у ДАР за посиланням: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia.