27 років тому Верховна Рада прийняла Основний Закон нашої держави – Конституцію України.

Це стало подією величезної ваги, яка стоїть у ряду історичних дат, що відкрили якісно новий етап в історії нашої країни. Основний Закон проголосив демократичні засади розвитку України, увібрав віковічні прагнення нашого народу жити незалежно і розбудовувати власну країну, в якій панують стабільність та економічне благополуччя.

Уже другий рік ми відзначаємо це свято в умовах повномасштабного вторгнення Росії в Україну, але це не зменшує нашого прагнення до свободи і демократії, прагнення жити у міцній правовій державі. Сьогодні ми виборюємо це, аби теперішні і майбутні покоління пишалися, що вони українці. Маємо зберегти і примножити кращі традиції державотворення, наслідуючи наших славних предків.

Вірю, що скоро настане час, коли ми будемо жити у мирній країні і разом дбати про її розквіт та благополуччя.

Щиро зичу кожному міцного здоров’я, життєвих гараздів, мирного неба і перемоги.

З повагою,  міський голова                                      Максим ЛАГОДІЄНКО.