Фото без опису
«Поруч» – це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.
До роботи «Поруч» долучаються професійні психологи з навичками допомоги людям, травмованим війною, а також ті, хто готовий пройти підготовку і стати до надважливої у цей час роботи.
Психологи допомагають не лише підліткам, а й батькам, адже саме батьки мають не лише дати ради собі, але й підтримувати своїх дітей. У рамках проекту працюють також групи підтримки для вчителів, які зараз продовжують працювати з дітьми і потребують підтримки. Це непросто, тож зайвої підтримки тут не буває.
На сайті👉https://poruch.me можна долучитися до безкоштовних онлайн-груп психологічної підтримки, що проходять в Zoom.
Зазначимо, що публікація розроблена в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська в партнерстві з Міністерстом освіти і науки України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Українським інституом когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».