12 лютого 2024 року в залі засідань міської ради під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулась щотижнева апаратна нарада. На нараді були присутні заступники міського голови, начальники відділів апарату міської ради та виконавчого комітету Новобузької міської ради, керівники комунальних підприємств.

Було розглянуто низку питань, що стосуються життєдіяльності громади, зокрема, щодо:

-роботи комунальних служб з питань благоустрою( обрізання гілок, порослі, упорядкування кладовищ, пішохідні зони, встановлення дорожніх знаків, освітлення знаків при в’їзді та виїзді з міста , тощо).;

-проведення інвентаризації по несанкціонованим об’єктам будівництвам;

- проведення засідання комісії на виконання закону України « Про деколонізацію» ( перейменування вулиць);;

- здійснення робіт з оформлення права оренди на земельні ділянки, оплата за оренду;

-відповідальності за підготовку проєктів рішень, довідок та інших матеріалів на розгляд виконавчого комітету та сесій міської ради;

-звітів про діяльність структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та звітів про виконання міських цільових програм,

-проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо карантинних заходів по пташиному грипу на території громади;

- облаштування 10 найпростіших укриттів для цивільного населення;.

- підготовці технічних умов по реалізації проєктів по виготовленню проєктно - кошторисної документації « Реконструкція каналізаційної мережі» та « Реконструкція ліцею № 7».

За підсумками апаратної наради МаксимЛагодієнко визначив пріоритетні завдання, надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради та наголосив, що нагальні питання знайдуть позитивне вирішення шляхом злагодженої роботи всіх структур.