Доводимо до Вашого відома, що Уряд США у межах ініціативи                   AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної – 2024. Через Програму USAID АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15756 посівних одиниць насіння. Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів.

Допомога надаватиметься аграріям прифронтових та постраждалих територій, а саме: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Для отримання насіння фермерам необхідно зареєструватися в Державному аграрному реєстрі у розділі «Доступні програми» - USAID АГРО насіння кукурудзи Dekalb, 2024 рік.

Прийом заявок триватиме до 21 квітня. Видача насіння планується в кінці квітня 2024 року.

Отримати допомогу можуть агровиробники, які мають в обробітку            від 5 до 500 га в Баштанському та Миколаївському районах, зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.

Крім того, Кабмін поновив компенсації за придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва. В Україні відновили дію урядової програми компенсацій аграріям 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва.

Щоб отримати кошти, агровиробник має обрати постачальника із затвердженого Мінекономіки переліку сільгосптехніки та обладнання, купити необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтверджуючі документи.

Наразі до переліку внесено продукцію 21 українського виробника сільгоспмашин та обладнання. Згодом кількість виробників і асортимент продукції може бути розширений.

Програма компенсації була відновлена постановою Кабінету Міністрів України № 275 від 08.03.2024 р.

Більш детальна інформація за посиланням: https://1ll.ink/JTWeC.

Враховуючи вищезазначене, просимо розповсюдити дану інформацію серед зацікавлених осіб.