20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, з нагоди  Дня Героїв Небесної Сотні  відбулась урочиста церемонія покладання квітів до    барельєфа Тарасу Шевченку. В заході взяли участь перший заступник міського голови Олександр Славінський, керівники   структурних підрозділів міської ради,  трудові колективи,громадськість.

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося  60 років  і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося 60 років і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді повідомляє, що 20.02.2023  з 8.00 год. до 13.00 год. буде видаватися хліб та консерви  пенсіонерам за віком, яким виповнилося  60 років і більше та ВПО ( які зареєстровані в нашій громаді без вікових обмежень)  за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку.

Заходи до  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в   приміщенні   міської  публічної бібліотеки відбулись  заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.. Участь у заходах взяв перший заступник міського голови  Олександр Славінський.

До уваги  депутатських комісій!

До уваги депутатських комісій!

16 лютого об 11.00.год. відбудеться   засідання постійної комісії з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку з наступним порядком денним

Засідання бюджетної комісії міської ради

16 лютого о 10.00.год. відбудеться  засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності;