Зустріч з делегацією " Лікарі без кордонів"

Новобузьку громаду відвідала делегація лікарів громадської організації " Лікарі без кордонів". Відбулась зустріч з начальником та спеціалістами відділу соціального захисту населення Новобузької міської ради , обговорили питання щодо подальшої співпраці, а саме : проведення тренінгів для спеціалістів КУ «Центр надання соціальних послуг»

Чи можна вважати зниклою безвісти людину, яка тривалий час не виходить на зв’язок? Чи можна в такому разі оформити пенсію по втраті годувальника людині з інвалідністю, яка перебуває на утриманні зниклої людини? Протягом якого часу виплачуватиметься пенсія по втраті годувальника? Відповіді на ці запитання ви знайдете в інфографіці:

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому ми зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

Про уточнення порядку бронювання  військовозобов’язаних

Про уточнення порядку бронювання військовозобов’язаних

Міністерство аграрної політики та продовольства України інформує про  внесення уточнення до Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби Збройних Сил України, інших військових формувань, населення в умовах правового режиму воєнного стану.

До уваги членів виконкому!

08 серпня 2022 року о 10.00год. відбудеться  позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.